دستگاه موزر مخصوص ایران

نویسنده : رامین موضوع : آموزشی, اخبار بدون دیدگاه

برند نام آشنای موزر آلمان در ایران با یک دستگاه منحصر به فرد از دیرباز در خاطرات بسیاری از ما خودنمایی می کند. شاید تا الان به این موضوع فکر نمی کردید که موزر برای ایران یک دستگاه مخصوص تولید کرده باشد. برای این موضوع با وبلاگ ویلو سرویس همراه باشید :

دستگاه موزر ۰۲۹۱-۱۴۰۰ با سابقه ۴۰ ساله ،ساخت آلمان، و فروش بیش از ۴۰ میلیون دستگاه در دنیا، نسخه مخصوص ایران است.

خدمات طلایی موزر ایران گارانتی رسمی و خدمات پس از فروش محصولات موزر در ایران توسط ویلو سرویس در بیش از 90 نمایندگی در سراسر کشور می باشد.

این دستگاه از سالیان دور نیز در ایران شناخته شده می باشد و در طول چهل سال تولید این دستگاه همواره کیفیت آن در بالاترین سطح نگاه داشته شده است و مهندسین آلمانی در شرکت موزر همواره سعی در بهبود کارایی و موتور این دستگاه نموده اند. این دستگاه با کمک شرکت موزر ایران صرفا مخصوص جمهوری اسلامی ایران تولید شده و تیغه این دستگاه برای ایران شخصی سازی شده و به جای پنج درجه اصلاح و مجهز به ۷ درجه اصلاح می باشد که باعث اصلاح با دقت بالاتری می شود. با توجه به اختصاص این محصول به کشور ایران آرم خدمات طلایی موزر ایران بر روی درب جعبه این محصول ، توسط شرکت موزر آلمان، جهت جلوگیری از هرگونه سواستفاده حک شده است.

تیغه : تیغه فولادی با دقت اصلاح از ۰٫۷ تا ۳ میلی متر. تیغه این دستگاه با بالاترین تکنولوژی تولید تیغه در کارحانه موزر در کشور آلمان تولید شده و به مدد این تکنولوژی دارای بالاترین دقت اصلاح ما بین رقیبان می باشد. به مدد تیغه بسیار دقیق این دستگاه می توان به عنوان خط زن هم از آن استفاده کرد. تیغه این دستگاه با استفاده از تکنولوژی های به روز کامپیوتری و به صورت لیزر کاتینگ تولید شده و تیغه ها قبل از خروج از کارخانه به طور کامل مورد تست قرار می گیرند. تیغه این دستگاه دارای ۷ حالت تنظیم می باشد و اصلاح را با دقت بیشتری انجام می دهد.

موتور: موتور این دستگاه در سال های اخیر توسط شرکت موزر بازطراحی شده که باعث افزایش ۵۰ درصدی قدرت این دستگاه و کاهش قابل ملاحظه صدای آن شده است.

محتویات جعبه دستگاه : مدل ۰۲۹۱-۱۴۰۰ دارای یک شانه با قابلیت تنظیم از ۴ تا۱۸ میلیمتر می باشد. همچنین یک عدد فرچه تمیز کننده دستگاه و نیز روغن مخصوص جهت روان کار کردن تیغه دستگاه که برای طول عمر دستگاه ضروری می باشد.

منبع : موزر ایران