سوالات متداول مشتریان

سوالات متدوال مشتریان گرامی و همین طور بازدیدکننده های با پاسخ در زیر آمده است. در صورتی که پاسخ مرتبط با سوال خود را در سایت پیدا نکردید از طریق صفحه ارتباط با ما موارد را اعلام فرمایید.

س پ

چگونه با شرکت شما همکاری داشته باشم ؟

همکاری با شرکت ویلو سرویس به چند صورت است. در حالت اول همکاری در قالب شغل های ویلو سرویس تعریف می شود که می توانید از طریق همین سایت موقعیت های شغلی مورد نیاز را دنبال کنید. در حالت دوم همکاری به صورت اخذ نمایندگی خدمات پس از فروش می باشد که در این حالت می بایست فرم مربوطه را در سایت تکمیل کرده و منتظر اعلام از سوی ویلو سرویس باشید.

س پ

شرکت در چه زمینه هایی خدمات می دهد ؟

خدمات پس از فروش شامل گارانتی های موجود وسایل و ابزار می باشد ، هم چنین در زمینه تعمیرات در زمان خارج از گارانتی نیز می توانید با مراجعه به کارشناسان از خدمات ما بهره ببرید.

س پ

ساعت های کار شرکت به چه صورت است ؟

ساعت کاری شرکت از ساعت 8 الی 17 می باشد اما بهترین زمان مراجعه یا ارسال دستگاه برای تعمیرات زمانی بین ساعت 9 تا 14 می باشد. در تمام ساعات اعلامی می توانید از طریق تلفن یا پیام رسان هایی که در سایت قرار داده شده است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

س پ

سطح علمی اعضای شرکت در چه مقطعی است ؟

با توجه به اینکه ویلو سرویس نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای معتبری را انجام می دهد بنابراین در خصوص جذب و استخدام نیروهای خود هم جنبه علمی و هم جنبه تجربی و عملی را مد نظر قرار می دهد تا رضایت مشتریان را به بهترین نحو کسب کند.

س پ

نمایندگی ها در چه شهر هایی فعال است ؟

نمایندگی های خدمات پس از فروش و تعمیرات در سراسر کشور با بیش از 80 نماینده فعال صورت می گیرد. برای آشنایی با نماینده ها در سطح کشور می توانید از طریق سایت و منوی خدمات پس از فروش نزدیکترین نماینده را با توجه به شهر/استان خود انتخاب کنید.